Returns Policy

Turime 30 dienų grąžinimo politiką, tai reiškia, kad turite 30 dienų po to, kai gavote prekę, kad galėtumėte paprašyti grąžinimo.

Norėdami būti tinkami grąžinimui, jūsų prekė turi būti tokios pačios būklės, kokią ją gavote, nenešiota ar nenaudota, su etiketėmis ir originalioje pakuotėje. Taip pat bus prašoma pateikti kvitą arba užsakymo numerį kaip pirkimo įrodymą.

Norėdami pradėti grąžinimą, galite susisiekti su mumis el. paštu help@passionideas.com. Mūsų klientų aptarnavimas suteiks jums instrukcijas, kaip tęsti grąžinimą:

Produktas (-ai) turi būti supakuotas (-i) ir išsiųstas (-i) originalioje pakuotėje su visomis etiketėmis.

Produktas (-ai) turi būti išsiųstas (-i) ir tvarkomas (-i) jūsų sąskaita (šios išlaidos jums nebus grąžintos) adresu: Žalgirio g. 135, Vilnius, 08217 Lietuva, sekimo metodu; siunta turi būti apmokėta iš anksto jūsų.

Prašome informuoti mūsų klientų aptarnavimą, kai išsiųsite prietaisą atgal, kad galėtume greičiau apdoroti jūsų grąžinimą.

Po to, kai gausime ir įvertinsime jūsų grąžinimą, jūsų grąžinimas bus apdorotas.

Priežastys, dėl kurių Passion Ideas gali atsisakyti išduoti grąžinimą:Jei nustatysime, kad:

  • Produktas buvo bet kokiu būdu sugadintas pirkėjo (nudegintas, suplėšytas, ištemptas ir kt.)
  • Produktas yra sugadintas, o žala atsirado dėl nelaimingo atsitikimo, piktnaudžiavimo, netinkamo naudojimo, skysčio sąlyčio, gaisro, žemės drebėjimo ar kitos išorinės priežasties.
  • Produktas buvo akivaizdžiai dėvėtas, neturi etikečių arba nebuvo originalioje pakuotėje.

Žalos ir problemos

Prašome patikrinti savo užsakymą gavus ir nedelsdami susisiekti su mumis, jei prekė yra su defektu, pažeista arba gavote neteisingą prekę, kad galėtume įvertinti problemą ir ją išspręsti.

Keitimai

Greičiausias būdas užtikrinti, kad gautumėte norimą prekę, yra grąžinti turimą prekę, ir kai grąžinimas bus patvirtintas, atlikti atskirą pirkimą naujai prekei.

Grąžinimai

Gavus patvirtinimą dėl grąžinimo, gausite el. laišką su informacija apie grąžinimo patvirtinimą ir pinigų grąžinimą. Automatiškai pinigai bus grąžinti į jūsų originalų mokėjimo metodą. Kai grąžinimas bus apdorotas, galite tikėtis, kad pinigai pasieks jūsų banko sąskaitą per artimiausias 14 dienų.

Jei turite kokių nors klausimų dėl grąžinimo ar užsakymo grąžinimo, prašome susisiekti su mumis el. paštu help@passionideas.com.